Фустан - код 804 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
768
MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 28 % еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 0890 - 1 - црна
  Фустан - код 0890 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Дамски изрязан бански в две части в черно - код 2806
  Купачи - код 2806 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска тениска с ефектен гръб в бяло - код 1836
  Маица - код 1836 - 1 - бела
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Јакна - код 562 - светло сина
  Јакна - код 562 - светло сина
  Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
 4. Блуза - код 6189 - бело
  Блуза - код 6189 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Ефектен къс топ потник рипс в бяло - код 5023
  Топ - код 5023 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 11953 - бело
  Маица - код 11953 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Дамски изрязан бански в две части в синьо - код 9042
  Купачи - код 9042 - 7 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в черно - код 6922
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Топ - код 12811 - кремова
  Топ - код 12811 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в синьо - код 2730
  Комплет - код 2730 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71