Фустан - код 822 - циклама

Нема на залиха
SKU
41161
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 1030 - кафеава
  Фустан - код 1030 - кафеава
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 3. Блуза - код 1162 - ментол
  Блуза - код 1162 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комплет - код 1177 - окер
  Комплет - код 1177 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 385 - црна
  Блуза - код 385 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Блуза - код 919 - окер
  Блуза - код 919 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 6769 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 6769 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71