Фустан - код 842 - сиво

Нема на залиха
SKU
41333
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - сиво
  Фустан - код 12003 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 1358 - сиво
  Фустан - код 1358 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 0714 - 1 - сиво
  Фустан - код 0714 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 4754 - 5
  Фустан - код 4754 - 5
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 4754 - 2 - сиво
  Фустан - код 4754 - 2 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Дамска пола в светлорозово с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Пола с атрактивен десен с животински принт - код 8571 - 5
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Хеланки - код 2179 - 1 - црна
  Хеланки - код 2179 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Летен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталонки с атрактивен десен - код 7355 - 8
  Комплет - код 7355 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7799 - црна
  Фустан - код 7799 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски дънки с висока талия изчистени в синьо - код 4386
  Фармерки - код 4386 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Маица - код 11631 - црна
  Маица - код 11631 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 11898 - корали
  Блуза - код 11898 - корали
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Ефектна дамска тениска в цвят горчица - код 0599
  Маица - код 0599 - 6 - окер
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71