Фустан - код 859 - шарена

Нема на залиха
SKU
38360
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1039 - 4 - шарена
  Фустан - код 1039 - 4 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Ефектен дамски топ рипс в бяло - код 1749
  Топ - код 1749 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Маица - код 2272 - бело
  Маица - код 2272 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 2504 - шарено
  Фустан - код 2504 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Дамска риза в черно - код 1599
  Кошула - код 1599 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 4247 - црна
  Блуза - код 4247 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамски комплект блуза и пола в светлосиньо - код 1668
  Комплет - код 1668 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71