Фустан - код 86 - црна

Нема на залиха
SKU
37510
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5190 - црна
  Фустан - код 5190 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2356 - 1 - црна
  Фустан - код 2356 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 0060 - црна
  Фустан - код 0060 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 8586 - црна
  Фустан - код 8586 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дуксер - код 5123 -2 - шарена
  Дуксер - код 5123 -2 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Фустан - код 953 - виолетова
  Фустан - код 953 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 059 - светло сина
  Фустан - код 059 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Кошула - код 9990 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Јакна - код 761 - путер зелена
  Јакна - код 761 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 3109 - небесно сина
  Фустан - код 3109 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Фустан - код 019 - црна
  Фустан - код 019 - црна
  Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
 8. Елек - код 8786 - капучино
  Елек - код 8786 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Код 1847 - пудра
  Код 1847 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 9852 - шарена
  Фустан - код 9852 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71