Фустан - код 878 - розова

Нема на залиха
SKU
37585
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - пудра
  Фустан - код 2345 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 11808 - розова
  Фустан - код 11808 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2593 - розова
  Фустан - код 2593 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 44477 - циклама
  Фустан - код 44477 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 44477 - розова
  Фустан - код 44477 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1124 - сиво
  Блуза - код 1124 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Къс топ в цвят капучино с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Дамска тениска в бяло с принт - код 0401
  Маица - код 0401 - 2 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 2180 - 3 - виолетова
  Блуза - код 2180 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 11825 - бела
  Маица - код 11825 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамски топ в бяло - код 4272
  Топ - код 4272 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Блуза - код 11517 - црвена
  Блуза - код 11517 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Къса дамска блуза в бяло - код 1242
  Блуза - код 1242 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Комплет - код 6163 - црна
  Комплет - код 6163 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71