Фустан - код 882 - бела

Нема на залиха
SKU
38334
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0890 - 2 - бело
  Фустан - код 0890 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 33511 - 1 - бела
  Фустан - код 33511 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 4672 - бела
  Фустан - код 4672 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4673 - црвена
  Фустан - код 4673 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Сукња - код 3146 - зелена
  Сукња - код 3146 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски клин с връзки в черно - код 2740
  Хеланки - код 2740 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Секси дамски гащеризон в цвят капучино - код 1665
  Комбинезон - код 1665 - 1 - капучино
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Топ потник рипс с ефектни презрамки в розово - код 44911
  Топ - код 44911 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамски дънки свободни с висока талия в светлосиньо - код 8185
  Фармерки - код 8185 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Маица - код 4361 - бело
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дънкова пола в тъмносиньо - код 4390
  Сукња - код 4390 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Топ - код 11716
  Топ - код 11716
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71