Фустан - код 890 - црна

Нема на залиха
SKU
38372
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4802 - црна
  Фустан - код 4802 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7793 - црна
  Фустан - код 7793 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 5554 - црна
  Фустан - код 5554 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в светлорозово - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамска тениска в бяло с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 6969 - праска
  Фустан - код 6969 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 2923 - 6 - црна
  Маица - код 2923 - 6 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 11881 - светло сина
  Фустан - код 11881 - светло сина
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Сако - код 1678 - кремова
  Сако - код 1678 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска пола в цвят бежово с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71