Фустан - код 890 - сина

Нема на залиха
SKU
38371
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4521 - темно сина
  Фустан - код 4521 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9075
  Фустан - код 9075
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5654 - небесно сина
  Фустан - код 5654 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2540
  Фустан - код 2540
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Топ - код 5201 - црна
  Топ - код 5201 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кошула - код 1417 - 1 - црвена
  Кошула - код 1417 - 1 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 5525 - зелена
  Блуза - код 5525 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 9656 - бело
  Блуза - код 9656 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фустан - код 6947
  Фустан - код 6947
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Разкроена дамска пола в цвят пудра от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 4229 - кафеава
  Блуза - код 4229 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71