Фустан - код 890 - сиво

Нема на залиха
SKU
38370
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5507 - сиво
  Фустан - код 5507 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Дамски топ с капси в черно - код 11541
  Маичка - код 11541 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Комплет - код 2479 - 3 - шарена
  Комплет - код 2479 - 3 - шарена
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Комплет - код 1727
  Комплет - код 1727
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 2964 - шарено
  Фустан - код 2964 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Сукња - код 3836 - црна
  Сукња - код 3836 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Кратки панталони - код 1455 - капучино
  Кратки панталони - код 1455 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 3298 - бело
  Фустан - код 3298 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Џемпер - код 6653 - сиво
  Џемпер - код 6653 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Маица - код 7139 - бела
  Маица - код 7139 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комплет - код 4304 - 2 - бело
  Комплет - код 4304 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71