Фустан - код 891 - црна

Нема на залиха
SKU
38369
ден 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 4446 - сиво
  Кардиган - код 4446 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Маица - код 6336 - бела
  Маица - код 6336 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 328 - борда
  Блуза - код 328 - борда
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 4. Фустан - код 2077 - путер зелена
  Фустан - код 2077 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Јакна - код 9461 - кафеава
  Јакна - код 9461 - кафеава
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 6. Фустан - код 4489 - 3 - бело
  Фустан - код 4489 - 3 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Фустан - код 794 - бела
  Фустан - код 794 - бела
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Тренерки - код 9866 - кафеава
  Тренерки - код 9866 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 9. Фустан - код 3738
  Фустан - код 3738
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Блуза - код 4146 - кафеава
  Блуза - код 4146 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71