Фустан - код 905 - црвена

Нема на залиха
SKU
38241
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 238 - борда
  Фустан - код 238 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 416 - борда
  Фустан - код 416 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 395 - борда
  Фустан - код 395 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 390 - борда
  Фустан - код 390 - борда
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 390 - црвена
  Фустан - код 390 - црвена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Слични производи
 1. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 3480 - окер
  Фустан - код 3480 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Панталони - код 9603 - 1 - црна
  Панталони - код 9603 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Јакна - код 0558 - 1 - кремова
  Јакна - код 0558 - 1 - кремова
  Најниско MKD 4.610,71 Регуларна цена MKD 5.190,71
 6. Комплет - код 729 - бела
  Комплет - код 729 - бела
  Најниско MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
 7. Фустан - код 513 - црвена
  Фустан - код 513 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комбинезон - код 4406 - бело
  Комбинезон - код 4406 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 4111 - кафеава
  Блуза - код 4111 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 8090 - црна
  Фустан - код 8090 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71