Фустан - код 924 - бела

Нема на залиха
SKU
41205
MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
  1. Фустан - код 1402 - 1 - бело
    Фустан - код 1402 - 1 - бело
    Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
  2. Фустан - код 1543 - бело
    Фустан - код 1543 - бело
    Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
  1. Дамско боди в светлосиньо от рипс с цип - код 2232
    Боди - код 2232
    Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
  2. Комплет - код 333 - ментол
    Комплет - код 333 - ментол
    Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
  3. Блуза - код 11517 - путер зелена
    Блуза - код 11517 - путер зелена
    Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
  4. Спортски комплет - код 1767 - жолта
    Спортски комплет - код 1767 - жолта
    Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
  5. Блуза - код 4120 - црна
    Блуза - код 4120 - црна
    Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
  6. Комбинезон - код 700 - бела
    Комбинезон - код 700 - бела
    Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
  7. Бяла тениска с ефектен принт - код 5419
    Маица - код 5419 - бела
    Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
  8. Блуза - код 2959 - бела
    Блуза - код 2959 - бела
    Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
  9. Сако - код 2113
    Сако - код 2113
    Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
  10. Фустан - код 6515
    Фустан - код 6515
    Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71