Фустан - код 982 - циклама

Нема на залиха
SKU
41159
MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4305 - розова
  Фустан - код 4305 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 394
  Блуза - код 394
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Комплет - код 8045 - 1 - црна
  Комплет - код 8045 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 2190 - 2
  Блуза - код 2190 - 2
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 4948
  Блуза - код 4948
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Сако - код 21113 - бело
  Сако - код 21113 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 5069 - виолетова
  Комплет - код 5069 - виолетова
  Special Price MKD 1.710,71 Регуларна цена MKD 2.290,71