Фустан - код 982 - неон зелена

Нема на залиха
SKU
41156
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Неон зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11808 - ментол
  Фустан - код 11808 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4040 - ментол
  Фустан - код 4040 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6231 - зелена
  Фустан - код 6231 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Маица - код 6306 - 5 - розова
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 1454 - 4
  Блуза - код 1454 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 6088 - корали
  Фустан - код 6088 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Eкстравагантен дамски топ в черно - код 4327
  Топ - код 4327 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Свободна дамска риза в черно - код 7293
  Кошула - код 7293 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Спортски комплет - код 4163 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 4163 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 7. Блуза - код 9691 - сиво
  Блуза - код 9691 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Топ - код 2135 - 6 - капучино
  Топ - код 2135 - 6 - капучино
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 1188 - кремова
  Фустан - код 1188 - кремова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Бяла дамска тениска с принт - код 2272
  Маица - код 2272 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71