Хеланки - код 270 - црна

Нема на залиха
SKU
38082-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамски клин в тъмнолилаво - код 4137
  Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 9103 - ментол
  Фустан - код 9103 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4551
  Фармерки - код 4551 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 1089 -1 - црна
  Маица - код 1089 -1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Атрактивни къси широки панталони в цвят мента - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 1 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски гащеризон по тялото в цвят капучино - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 4472 - бело
  Блуза - код 4472 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71