-36%

Кардиган - код 0305 - бела

Нема на залиха
SKU
359026
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1737
  Фустан - код 1737
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бежово - код 0888
  Фустан - код 0888 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 9906 - црна
  Блуза - код 9906 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 7411 - бело
  Фустан - код 7411 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Летен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталонки с атрактивен десен - код 7355 - 4
  Комплет - код 7355 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 11756 - црна
  Блуза - код 11756 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 11808 - ментол
  Фустан - код 11808 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 0989 - црна
  Фустан - код 0989 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71