Ново -36%

Кардиган - код 1594 - црвена

Нема на залиха
SKU
336451
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0706 - сиво
  Фустан - код 0706 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 1162 - жолта
  Блуза - код 1162 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 753,71
 3. Фустан - код 1197 - борда
  Фустан - код 1197 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Сако - код 6131 - тиркизна
  Сако - код 6131 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кардиган - код 6263 - розова
  Кардиган - код 6263 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кошула - код 913 - бело
  Кошула - код 913 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комплет - код 804 - бело
  Комплет - код 804 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Сако - код 6023 - тиркизна
  Сако - код 6023 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Дуксер - код 839 - небесно сина
  Дуксер - код 839 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Комплет - код 817
  Комплет - код 817
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71