-36%

Кардиган - код 1594 - небесно сина

На залиха
SKU
336436
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 7823 - небесно сина
  Кардиган - код 7823 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Палто - код 9595 - тиркизна
  Палто - код 9595 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кардиган - код 6263 - небесно сина
  Кардиган - код 6263 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кардиган - код 9944 - светло сина
  Кардиган - код 9944 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9601
  Фустан - код 9601
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1617 - пудра
  Фустан - код 1617 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 0907 - пудра
  Блуза - код 0907 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 112 - сиво
  Блуза - код 112 - сиво
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Јакна - код 9161 - 6 - портокалова
  Јакна - код 9161 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 7. Блуза - код 0907 - тиркизна
  Блуза - код 0907 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 0033 - жолта
  Фустан - код 0033 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 9545 - виолетова
  Фустан - код 9545 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 390 - црна
  Фустан - код 390 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71