-36%

Кардиган - код 1594 - виолетова

На залиха
SKU
336421
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 7823 - светло виолетова
  Кардиган - код 7823 - светло виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Кардиган - код 1739 - виолетова
  Кардиган - код 1739 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Јакна - код 8686 - кафеава
  Јакна - код 8686 - кафеава
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Фустан - код 4040 - тиркизна
  Фустан - код 4040 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Комплет - код 9555 - 5 - шарена
  Комплет - код 9555 - 5 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Фустан - код 5514 - 2 - бело
  Фустан - код 5514 - 2 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Фустан - код 123 - циклама
  Фустан - код 123 - циклама
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 1412 - црна
  Блуза - код 1412 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 952 - небесно сина
  Блуза - код 952 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2500
  Фустан - код 2500
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Топ - код 167 - розова
  Топ - код 167 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71