-45%

Кардиган - код 1691 - борда

Нема на залиха
SKU
337906
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Борда

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0006 - црвена
  Фустан - код 0006 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Панталони - код 8585 - кафеава
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 0626 - 6 - црвена
  Блуза - код 0626 - 6 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Фустан - код 8171 - окер
  Фустан - код 8171 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 390 - пудра
  Фустан - код 390 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 8. Тренерки - код 7642 - 2 - црна
  Тренерки - код 7642 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Блуза - код 9989 - светло сина
  Блуза - код 9989 - светло сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71