-45%

Кардиган - код 1691 - црна

Нема на залиха
SKU
337981
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 11966 - црна
  Фустан - код 11966 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Тениска с ефектен принт в синьо - код 11944
  Маица - код 11944 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивно боди в светлосиньо рипс - код 1463
  Боди - код 1463
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Маица - код 11670 - бела
  Маица - код 11670 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Кокетна плисирана пола в черно - код 8116
  Сукња - код 8116 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 2571 - 1 - црна
  Комплет - код 2571 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 4404 - 1 - шарена
  Фустан - код 4404 - 1 - шарена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71