-68%

Кардиган - код 1691 - кремова

Нема на залиха
SKU
338011
-68%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1579 - 2 - црна
  Фустан - код 1579 - 2 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 2380 - 3 - црна
  Блуза - код 2380 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 6336 - 2 - црна
  Маица - код 6336 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 8171 - тиркизна
  Фустан - код 8171 - тиркизна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Маица - код 627 - бела
  Маица - код 627 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Маица - код 3568 - црвена
  Маица - код 3568 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 6099 - 1 - сиво
  Фустан - код 6099 - 1 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Блуза - код 0247
  Блуза - код 0247
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Јакна - код 9161 - 6 - портокалова
  Јакна - код 9161 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00