-45%

Кардиган - код 1691 - окер

Нема на залиха
SKU
337936
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Окер

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 1304 - 2
  Спортски комплет - код 1304 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 6331 - црна
  Фустан - код 6331 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 1095 - црна
  Топ - код 1095 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комплет - код 4350 - сиво
  Комплет - код 4350 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 6867
  Фустан - код 6867
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Комплет - код 1069 - 1
  Комплет - код 1069 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски комплект в бежово ластични топ и пола - код 11626
  Комплет - код 11626
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 9989 - бело
  Блуза - код 9989 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 1
  Туника - код 3108 - 1 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71