-45%

Кардиган - код 1691 - розова

На залиха
SKU
337951
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Розова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 6440 - розова
  Кардиган - код 6440 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Кардиган - код 3399 - розова
  Кардиган - код 3399 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кардиган - код 6263 - розова
  Кардиган - код 6263 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - светло сива
  Блуза - код 8861 - светло сива
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 6336 - бела
  Маица - код 6336 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Кошула - код 9032 - црвена
  Кошула - код 9032 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 280 - сиво
  Блуза - код 280 - сиво
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 6. Спортски комплет - код 183 - црвена
  Спортски комплет - код 183 - црвена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Блуза - код 4948 - црна
  Блуза - код 4948 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Фустан - код 6208 - сиво
  Фустан - код 6208 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 6566 - борда
  Блуза - код 6566 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Парео - код 4000 - бело
  Парео - код 4000 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71