-45%

Кардиган - код 1691 - сиво

Нема на залиха
SKU
337921
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ролка - код 1591 - 2
  Ролка - код 1591 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тениска с ефектен принт в бяло - код 11944
  Маица - код 11944 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Тренерки - код 6175 - сиво
  Тренерки - код 6175 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 4. Дамско боди в оранжево с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят праскова - код 3525
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Атрактивни къси панталони в черно - код 2614
  Кратки панталони - код 2614 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Топ - код 9874
  Топ - код 9874
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71