-45%

Кардиган - код 1691 - виолетова

На залиха
SKU
337966
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 3399 - виолетова
  Кардиган - код 3399 - виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кардиган - код 6263 - виолетова
  Кардиган - код 6263 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Комплет - код 8741 - жолта
  Комплет - код 8741 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Блуза - код 496 - 7
  Блуза - код 496 - 7
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комбинезон - код 9911 - црна
  Комбинезон - код 9911 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Маица - код 2958 - окер
  Маица - код 2958 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Сако - код 8031 - виолетова
  Сако - код 8031 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Елек - код 9153 - борда
  Елек - код 9153 - борда
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 7. Фустан - код 2428 - црна
  Фустан - код 2428 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код 422 - 5 - црна
  Код 422 - 5 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 912 - корали
  Блуза - код 912 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 621 - портокалова
  Фустан - код 621 - портокалова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71