-40%

Кардиган - код 2278 - кафеава

Нема на залиха
SKU
336496
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в бяло - код 3024
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Комплет - код 1767 - виолетова
  Комплет - код 1767 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 2144 - 3 - црна
  Фустан - код 2144 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в черно - код 11723
  Топ - код 11723 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Комплет - код 3135 - 2
  Комплет - код 3135 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 6. Фустан - код 8171 - бело
  Фустан - код 8171 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Блуза - код 3339 - 1
  Блуза - код 3339 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска тениска в бяло с принт - код 5360
  Маица - код 5360 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71