-36%

Кардиган - код 4412 - пудра

Нема на залиха
SKU
339421
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 7414
  Топ - код 7414
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Дамска тениска с къдрички в червено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 3 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 6507 - шарена
  Фустан - код 6507 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 4427 - бело
  Маица - код 4427 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Топ - код 11773 - црна
  Топ - код 11773 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 4806 - виолетова
  Фустан - код 4806 - виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2994 - црна
  Фустан - код 2994 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фустан - код 5488 - 3 - шарена
  Фустан - код 5488 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71