-39%

Кардиган - код 6930

Нема на залиха
SKU
349921
-39%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Пола тип панталон в светлосиньо - код 2344
  Сукња - код 2344 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Фустан - код 1370 - 2
  Фустан - код 1370 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 9054 - црна
  Блуза - код 9054 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Изчистен дамски топ потник рипс в червено - код 1651
  Топ - код 1651 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Ефектен къс топ в черно - код 11924
  Топ - код 11924 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Блуза - код 2772 - црвена
  Блуза - код 2772 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ потник рипс с ефектни презрамки в розово - код 44911
  Топ - код 44911 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фармерки - код 3642 - 1 - црна
  Фармерки - код 3642 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71