-38%

Кардиган - код 7823

Нема на залиха
SKU
340081
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Нави

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 7823 - небесно сина
  Кардиган - код 7823 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Кардиган - код 1594 - небесно сина
  Кардиган - код 1594 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кардиган - код 2278 - тиркизна
  Кардиган - код 2278 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Палто - код 9595 - тиркизна
  Палто - код 9595 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кардиган - код 6263 - небесно сина
  Кардиган - код 6263 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4948 - борда
  Блуза - код 4948 - борда
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 1617 - зелена
  Фустан - код 1617 - зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кратки панталони - код 9383
  Кратки панталони - код 9383
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1510 - путер зелена
  Фустан - код 1510 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 177 - црна
  Фустан - код 177 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Кардиган - код 781 - црна
  Кардиган - код 781 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 7768 - виолетова
  Фустан - код 7768 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 6619 - борда
  Фустан - код 6619 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00