-36%

Кардиган - код 998 - црна

Нема на залиха
SKU
339076
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5931 - пудра
  Фустан - код 5931 - пудра
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Јакна - код 4532 - 1 - кремова
  Јакна - код 4532 - 1 - кремова
  Најниско MKD 2.842,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 3. Јакна - код 9193 - 1 - шарена
  Јакна - код 9193 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Фустан - код 8171
  Фустан - код 8171
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Дуксер - код 4094
  Дуксер - код 4094
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 4234 - црна
  Блуза - код 4234 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 0737
  Блуза - код 0737
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Блуза - код 4179 - црна
  Блуза - код 4179 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71