-36%

Кардиган - код 998 - кафеава

На залиха
SKU
339091
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1690 - темно виолетова
  Фустан - код 1690 - темно виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Фустан - код 928 - капучино
  Фустан - код 928 - капучино
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 451 - розова
  Фустан - код 451 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Комплет - код 722 - тиркизна
  Комплет - код 722 - тиркизна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 5. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 6. Фустан - код 0104 - црна
  Фустан - код 0104 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 896 - виолетова
  Блуза - код 896 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Кардиган - код 6850 - розова
  Кардиган - код 6850 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 6619 - розова
  Фустан - код 6619 - розова
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 10. Комплет - код 334 - жолта
  Комплет - код 334 - жолта
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71