-36%

Кардиган - код 998 - пудра

Нема на залиха
SKU
339061
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2123 - жолта
  Фустан - код 2123 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фармерки - код 3531 - небесно сина
  Фармерки - код 3531 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 3437 - 5 - сиво
  Блуза - код 3437 - 5 - сиво
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Топ - код 2450 - црна
  Топ - код 2450 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Блуза - код 875 - црвена
  Блуза - код 875 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 8861 - сиво
  Блуза - код 8861 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Елек - код 8786 - борда
  Елек - код 8786 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Кошула - код 4848 - црна
  Кошула - код 4848 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71