-36%

Кардиган - код 998 - сиво

На залиха
SKU
339046
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 3142 - сина
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско ден 956,71
 2. Фустан - код 6964 - сиво
  Фустан - код 6964 - сиво
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 3. Фустан - код 5150
  Фустан - код 5150
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Сако - код 1980
  Сако - код 1980
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 6585 - кафеава
  Фустан - код 6585 - кафеава
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 8. Топ - код 4022 - црна
  Топ - код 4022 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Фустан - код 3060 - 2 - шарена
  Фустан - код 3060 - 2 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Палто - код 3839 - црвена
  Палто - код 3839 - црвена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71