-36%

Кардиган - код 998

Нема на залиха
SKU
339031
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ потник в цвят тюркоаз - код 2245 - лице
  Топ - код 2245 - тиркизна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Атрактивна лятна риза в светлосиньо - код 11923
  Кошула - код 11923
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Топ - код 13022 - капучино
  Топ - код 13022 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Спортски комплет - код 2505 - 2 - бело
  Спортски комплет - код 2505 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Комплет - код 2571 - 2
  Комплет - код 2571 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 5268 - небесно сина
  Комплет - код 5268 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 0969 - 1 - шарено
  Фустан - код 0969 - 1 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71