Кардиган - код 850 - сиво

Нема на залиха
SKU
39655
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Вискоза - 80% Полиестер - 20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 324 - црна
  Фустан - код 324 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5190 - борда
  Фустан - код 5190 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 641 - црвена
  Фустан - код 641 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Палто - код 4540 - пудра
  Палто - код 4540 - пудра
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Блуза - код 9556 - кафеава
  Блуза - код 9556 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Маица - код 2266 - црна
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Панталони - код 9504 - 1 - црна
  Панталони - код 9504 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 1162 - бела
  Блуза - код 1162 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71