-42%

Код 4572

Нема на залиха
SKU
337591
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6100 - зелена
  Фустан - код 6100 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5190 - путер зелена
  Фустан - код 5190 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 5190 - зелена
  Фустан - код 5190 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 416 - тиркизна
  Фустан - код 416 - тиркизна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 1714 - темно зелена
  Фустан - код 1714 - темно зелена
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Блуза - код 7071 - путер зелена
  Блуза - код 7071 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 5044 - црвена
  Комплет - код 5044 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 6566
  Блуза - код 6566
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 185 - небесно сина
  Фустан - код 185 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Јакна - код 215 - 3 - сина
  Јакна - код 215 - 3 - сина
  Најниско MKD 3.450,71 Регуларна цена MKD 4.030,71
 8. Фустан - код 9090-5 - шарено
  Фустан - код 9090-5 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 4418
  Фустан - код 4418
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71