Код 6697

Нема на залиха
SKU
340156
MKD 289,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 039 - 1 - сиво
  Јакна - код 039 - 1 - сиво
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 2. Фармерки - код 3035 - црна
  Фармерки - код 3035 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 1412 - црна
  Блуза - код 1412 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Тренерки - код 7040 - 1 - борда
  Тренерки - код 7040 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 5. Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 2205 - циклама
  Комплет - код 2205 - циклама
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Јакна - код 4748 - капучино
  Јакна - код 4748 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 701 - светло виолетова
  Фустан - код 701 - светло виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска блуза в цвят корал - код 6561
  Дамска блуза в цвят корал - код 6561
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 937
  Блуза - код 937
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71