Код 6697

Нема на залиха
SKU
340171
MKD 289,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9710 - 2 - капучино
  Фустан - код 9710 - 2 - капучино
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Јакна - код 9161 - 8 - бела
  Јакна - код 9161 - 8 - бела
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 3. Блуза - код 4150 - бело
  Блуза - код 4150 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фармерки - код 1112 - сина
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Дуксер - код 4224 - бело
  Дуксер - код 4224 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Фустан - код 9545 - розова
  Фустан - код 9545 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фармерки - код 4131 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4131 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 9. Блуза - код 4175 - црна
  Блуза - код 4175 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Комплет - код 7575 - црвена
  Комплет - код 7575 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71