-30%

Код 8027

Нема на залиха
SKU
338041
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4348 - црна
  Блуза - код 4348 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 4329 - црна
  Блуза - код 4329 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Блуза - код 9792 - црна
  Блуза - код 9792 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 0936 - црна
  Блуза - код 0936 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6144 - бела
  Фустан - код 6144 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 4179 - црна
  Блуза - код 4179 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Боди - код 2513 - шарена
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 0599 - 1 - розова
  Маица - код 0599 - 1 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 1124 - кафеава
  Блуза - код 1124 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 3320 - светло сина
  Фустан - код 3320 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 5069
  Комплет - код 5069
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 8. Спортски комплет - код 8030 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 8030 - 1 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 2155 - црна
  Фустан - код 2155 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 4040 - борда
  Фустан - код 4040 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71