Код 8246

Нема на залиха
SKU
337411
MKD 724,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11996 - црна
  Фустан - код 11996 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 3453 - шарена
  Фустан - код 3453 - шарена
  MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 9969 - кремова
  Блуза - код 9969 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Маица - код 2161 - црна
  Маица - код 2161 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Топ - код 4473 - бело
  Топ - код 4473 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Комбинезон - код 0821 - црна
  Комбинезон - код 0821 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивни къси широки панталони в светлолилаво - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71