Код 8249

Нема на залиха
SKU
337381
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 1761
  Спортски комплет - код 1761
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Топ - код 2910 - пудра
  Топ - код 2910 - пудра
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 8257 - зелена
  Фустан - код 8257 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 3107 - црна
  Блуза - код 3107 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 1295 - 7 - корали
  Комплет - код 1295 - 7 - корали
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 7. Комплет - код 3424 - 3 - корали
  Комплет - код 3424 - 3 - корали
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Комплет - код 1933 - пудра
  Комплет - код 1933 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Ефектен топ с къдрици в сиво - код 2410
  Топ - код 2410 - 4 - сиво
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71