Код 8249

Нема на залиха
SKU
337426
MKD 318,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 5201 - зелена
  Топ - код 5201 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 5088 - црвена
  Фустан - код 5088 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Сако - код 5255 - бело
  Сако - код 5255 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 4305 - розова
  Фустан - код 4305 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Маица - код 11721 - розова
  Маица - код 11721 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Дамска тениска в светлосиньо с надпис - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71