-39%

Код 997

Нема на залиха
SKU
338791
-39%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Елегантен дамски сет блуза и пола в черно с бели мотиви - код 1408
  Комплет - код 1408 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 4. Маица - код 4427 - црна
  Маица - код 4427 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски топ рипс с дантела в зелено - код 0357
  Топ - код 0357 - зелена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Фустан - код 2485 - 3 - виолетова
  Фустан - код 2485 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Атрактивен дамски топ с гол гръб в черен цвят - код 606
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71