Код 007 - 1

Нема на залиха
SKU
11438
ден 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7878 - црна
  Блуза - код 7878 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 8810 - кремова
  Фустан - код 8810 - кремова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Блуза - код 6566 - небесно сина
  Блуза - код 6566 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Јакна - код 9461 - виолетова
  Јакна - код 9461 - виолетова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 5. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Туника - код 143 - кафеава
  Туника - код 143 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Маица - код 6336 - бела
  Маица - код 6336 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Комплет - код 3349 - црвена
  Комплет - код 3349 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Блуза - код 6566 - црвена
  Блуза - код 6566 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 3323 - виолетова
  Фустан - код 3323 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71