Код 007

Нема на залиха
SKU
11437
ден 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 3839 - црвена
  Палто - код 3839 - црвена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 2. Фустан - код 1690 - графитна
  Фустан - код 1690 - графитна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Фустан - код 2457 - црна
  Фустан - код 2457 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 6613 - темно сина
  Блуза - код 6613 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 8485 - борда
  Фустан - код 8485 - борда
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Топ - код 6606 - виолетова
  Топ - код 6606 - виолетова
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Комплет - код 0028 - црна
  Комплет - код 0028 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Џемпер - код 1099
  Џемпер - код 1099
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Палто - код 826 - борда
  Палто - код 826 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Фустан - код 8987 - црна
  Фустан - код 8987 - црна
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71