Код 007 - 2

Нема на залиха
SKU
11439
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8365 - путер зелена
  Блуза - код 8365 - путер зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Комплет - код 9995 - зелена
  Комплет - код 9995 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Ефектен къс топ в цвят капучино - код 11924
  Топ - код 11924 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Топ - код 3034 - кремова
  Топ - код 3034 - кремова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Комплет - код 4652 - бело
  Комплет - код 4652 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Елек - код 9153 - темно сина
  Елек - код 9153 - темно сина
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 7. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Сукња - код 11730 - црна
  Сукња - код 11730 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комплет - код 2664 - 1 - црна
  Комплет - код 2664 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71