Код 007 - 3

Нема на залиха
SKU
11440
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 11701 - црна
  Топ - код 11701 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 2990 - бела
  Маица - код 2990 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 41488 - бело
  Блуза - код 41488 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в бяло и синьо - код 2213
  Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 8. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Къс дамски топ рипс в масленозелено - код 0963
  Топ - код 0963
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 8391 - сиво
  Фустан - код 8391 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71