Код 007 - 5

Нема на залиха
SKU
11442
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6585 - темно сива
  Фустан - код 6585 - темно сива
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Хеланки - код 925 - црна
  Хеланки - код 925 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7470 - црна
  Фустан - код 7470 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комплет - код 7778 - кафеава
  Комплет - код 7778 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Палто - код 7555 - борда
  Палто - код 7555 - борда
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Јакна - код 9192 - шарена
  Јакна - код 9192 - шарена
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 8. Кардиган - код 6850 - розова
  Кардиган - код 6850 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6208 - бело
  Фустан - код 6208 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Палто - код 1615 - 1 - небесно сина
  Палто - код 1615 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71